Ta strona korzysta z cookies
Korzystamy z plików cookies, aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz w celach statystycznych, które pomagają nam w ulepszaniu witryny. Więcej info >
Ten e-book jest dla Ciebie, jeśli:
☑️ Chcesz się dowiedzieć, jak rekruter poznaje, czy dbasz o jakość w procesie rekrutacji;
☑️ Zastanawiasz się, jak ułożyć etapy rekrutacji, by kandydat czuł, że mają sens;
☑️ Zależy Ci na tym, by kandydat czuł, że Twoje EVP jest czymś więcej niż hasłem;
☑️ Chcesz otrzymać kilka konkretnych propozycji jak wyróżnić się na rynku, podążając za trendami.
Budowanie EB
Promocja oferty
Składanie oferty
Już teraz otrzymaj wiedzę
do wykorzystania w takich etapach rekrutacji, jak:
Tworzenie ogłoszenia
Rozmowy rekrutacyjne
Jak powstał ten e-book?
Niemal od zawsze obserwujemy w Humeo rynek rekrutacji rekruterów IT, ale szczególnie w ostatnim czasie dawało się zauważyć, że jest to naprawdę spore wyzwanie. Wyzwanie, na które musieliśmy odpowiadać różnymi środkami, zarówno tymi doraźnymi, jak i długofalowymi, które miały zwrócić nam swoją wartość w przyszłości (i dziś możemy powiedzieć, że faktycznie zwracają). 
Na początku 2022 roku postanowiliśmy, że nie będziemy tej wiedzy zachowywać dla siebie i podzielimy się kilkoma praktycznymi tipami-wskazówkami, jak zwiększać skuteczność rekrutacji rekruterów IT do swojej organizacji. Jednocześnie uznaliśmy, że employer branding jest priorytetem w kontekście skutecznego zatrudniania, dlatego też zdecydowaliśmy się w tej publikacji położyć mocny nacisk właśnie na EB.
Autorzy e-booka
Za powstanie e-booka odpowiadają Jakub Udziela i Michał Bieńko, których kilka tygodni pracy możesz teraz zobaczyć, pobierając nasz materiał. Został on opublikowany w 3 częściach. Przed Tobą część 3, która odpowiada na pytania "Szczerość to podstawa, czyli dlaczego zapominamy, że rekruterzy znają rozmowy rekrutacyjne od podszewki?" oraz "Co sprawia, że rekruter wybierze akurat Twoją firmę?"
E-book Humeo
"Jak rekrutować rekruterów IT - cz. 3"
Pobierz również:
Humeo | Recruitment Geeks