Ta strona korzysta z cookies
Korzystamy z plików cookies, aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz w celach statystycznych, które pomagają nam w ulepszaniu witryny. Więcej info >
Ten e-book jest dla Ciebie, jeśli:
☑️ Zastanawiasz się, co zawrzeć w ofercie, by rekruterzy zainteresowali się aplikacją;
☑️ Szukasz inspiracji, jak promować swoją markę pracodawcy również poza ogłoszeniem;
☑️ Chcesz się dowiedzieć, jak o sobie mówić, by rekruterzy IT chcieli do Ciebie dołączyć;
☑️ Zależy Ci na tym, by poznać aktualne trendy EB, ważne dla rekrutacji rekruterów.
Budowanie EB
Promocja oferty
Approache
Już teraz otrzymaj wiedzę
do wykorzystania w takich etapach rekrutacji, jak:
Tworzenie ogłoszenia
Rozmowy rekrutacyjne
Jak powstał ten e-book?
Niemal od zawsze obserwujemy w Humeo rynek rekrutacji rekruterów IT, ale szczególnie w ostatnim czasie dawało się zauważyć, że jest to naprawdę spore wyzwanie. Wyzwanie, na które musieliśmy odpowiadać różnymi środkami, zarówno tymi doraźnymi, jak i długofalowymi, które miały zwrócić nam swoją wartość w przyszłości (i dziś możemy powiedzieć, że faktycznie zwracają). 
Na początku 2022 roku postanowiliśmy, że nie będziemy tej wiedzy zachowywać dla siebie i podzielimy się kilkoma praktycznymi tipami-wskazówkami, jak zwiększać skuteczność rekrutacji rekruterów IT do swojej organizacji. Jednocześnie uznaliśmy, że employer branding jest priorytetem w kontekście skutecznego zatrudniania, dlatego też zdecydowaliśmy się w tej publikacji położyć mocny nacisk właśnie na EB.
Autorzy e-booka
Za powstanie e-booka odpowiadają Jakub Udziela i Michał Bieńko, których kilka tygodni pracy możesz teraz zobaczyć, pobierając nasz materiał. Zostanie on opublikowany w 3 częściach. Przed Tobą część 2, która odpowiada na pytania "Co zawrzeć w ofercie i na stronie karier?" oraz "Jak mówić o swojej organizacji i czego nie może zabraknąć?"
E-book Humeo
"Jak rekrutować rekruterów IT - cz. 2"
Humeo | Recruitment Geeks