Ta strona korzysta z cookies
Korzystamy z plików cookies, aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz w celach statystycznych, które pomagają nam w ulepszaniu witryny. Więcej info >
Ten e-book jest dla Ciebie, jeśli:
☑️ Chcesz się dowiedzieć, co zrobić, by rekruterzy IT aplikowali do Ciebie sami;
☑️ Zastanawiasz się, gdzie znaleźć odpowiednich kandydatów;
☑️ Nie masz pewności, gdzie umieszczać i promować oferty pracy na rekrutera IT;
☑️ Potrzebujesz praktycznych wskazówek, jak prowadzić rekrutację w mediach społecznościowych.
Budowanie EB
Promocja oferty
Approache
Już teraz otrzymaj wiedzę
do wykorzystania w takich etapach rekrutacji, jak:
Tworzenie ogłoszenia
Sourcing
Jak powstał ten e-book?
Niemal od zawsze obserwujemy w Humeo rynek rekrutacji rekruterów IT, ale szczególnie w ostatnim czasie dawało się zauważyć, że jest to naprawdę spore wyzwanie. Wyzwanie, na które musieliśmy odpowiadać różnymi środkami, zarówno tymi doraźnymi, jak i długofalowymi, które miały zwrócić nam swoją wartość w przyszłości (i dziś możemy powiedzieć, że faktycznie zwracają). 
Na początku 2022 roku postanowiliśmy, że nie będziemy tej wiedzy zachowywać dla siebie i podzielimy się kilkoma praktycznymi tipami-wskazówkami, jak zwiększać skuteczność rekrutacji rekruterów IT do swojej organizacji. Jednocześnie uznaliśmy, że employer branding jest priorytetem w kontekście skutecznego zatrudniania, dlatego też zdecydowaliśmy się w tej publikacji położyć mocny nacisk właśnie na EB.
Autorzy e-booka
Za powstanie e-booka odpowiadają Jakub Udziela i Michał Bieńko, których kilka tygodni pracy możesz teraz zobaczyć, pobierając nasz materiał. Zostanie on opublikowany w 3 częściach. Dziś zaczynam od części 1, która odpowiada na pytania "Jak sprawić, by kandydaci przyszli do Ciebie sami?" oraz "Gdzie znaleźć odpowiednich kandydatów?"
E-book Humeo
"Jak rekrutować rekruterów IT - cz. 1"
Humeo | Recruitment Geeks