Ta strona korzysta z cookies
Korzystamy z plików cookies, aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz w celach statystycznych, które pomagają nam w ulepszaniu witryny. Więcej info >
Ten e-book jest dla Ciebie, jeśli:
☑️ Szukasz inspiracji, jak zadbać o rozwój swojego zespołu rekrutacyjnego;
☑️ Nie masz bardzo dużego budżetu na szkolenia;
☑️ Chcesz, by Twój zespół rekrutacyjny był na bieżąco z trendami;
☑️ Zależy Ci na tym, by usprawnić procesy rekrutacyjne w organizacji.
Czas potrzebny
na przygotowanie
szkolenia
Najważniejsze
informacje
o szkoleniu
Korzyści: 
co ze szkolenia
wyniesie Twój zespół
7 pomysłów na szkolenia i warsztaty,
a przy każdym 5 sekcji:
Czas potrzebny
na przeprowadzenie
szkolenia
Instrukcja
jak przeprowadzić
szkolenie
Dlaczego ten e-book?
Jedna z najczęstszych wymówek, dlaczego nie robimy szkoleń? "Nie ma czasu" albo "nie ma pieniędzy". Tym e-bookiem chcieliśmy obalić ten czasowo-pieniężny mit. Jest bardzo wiele pomysłów na skuteczne szkolenia i warsztaty dla rekruterów, które nie wymagają ani potężnych nakładów finansowych, ani wyjmowania 2 dni z życia rekrutera. Mało tego! Dzięki formom zaproponowanym w tym poradniku możesz zaangażować cały zespół i wzmocnić więzi między swoimi pracownikami.
Sami zebraliśmy 7 inspiracji, które naszym zdaniem mogą nie tylko zwiększyć skuteczność codziennej pracy, ale też wpłynąć na lepszą atmosferę w organizacji i poczucie przynależności do niej. A to wszystko ze względu na oparcie tych pomysłów o konkretne przykłady z życia firmy, w której pracuje rekruter oraz dzielenie się wiedzą wewnątrz samego zespołu rekrutacyjnego.
Autorzy e-booka
Za powstanie e-booka odpowiadają: Jakub Udziela oraz wspomagające go swoimi opiniami i recenzją: Lidia Skowrońska i Karolina Kuc - Rekruterki IT z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji IT.
E-book Humeo
"Szkolenia i warsztaty dla rekruterów"
Humeo | Recruitment Geeks